Megekko.
Megekko.nl, van computerhardware tot gereedschap en van electronica tot barbecues, Megekko heeft het. Megekko is ludiek. Megekko draait om efficientie en transparantie. Wij hebben geen dure telefonische helpdesk en bieden ook geen aan huis services. Megekko is er voor iedereen die precies weet wat hij of zij zoekt. En ja, we zijn een beetje eigenzinnig. Bij Megekko koop je omdat je weet wat je nodig hebt, precies weet wat je belangrijk vindt en zelf weet hoe je alles aansluit en installeert. Dit zie je terug in onze prijsstelling. Megekko is snelgroeiend en in het afgelopen jaar hebben wij 70% omzetgroei doorgemaakt. Megekko behoort sinds 2014 tot de Twinkle top 100. Megekko levert orders tot 22:30 nog de volgende dag uit.

Programmabeschrijving.
Megekko vergoed publishers met variabele commissies. Deze kunnen oplopen tot een vergoeding van 13%! In ons programma vind je diverse banners die allemaal ludiek en vooral, specifiek zijn. Op verzoek kunnen wij banners aanpassen aan jouw wensen. Naast onze ludieke banners kan je tevens onze productfeed inzetten om te publiceren.

Uit het Megekko assortiment:

DeLOCK 85085 3m LC LC Geel Glasvezel kabel

Deze glasvezelkabel van Delock kan worden gebruikt om verschillende netwerkapparaten aan te sluiten, bijvoorbeeld een NIC met een SFP-module op een switch of een mediaconvertor. Beide geleiders delen een schede en een laars, waardoor de kabel zeer efficiënt in de ruimte is. De afzuighendel maakt het eenvoudig om los te koppelen van panelen met hoge dichtheid. Specificaties: Aansluiting: 1 x LC Duplex> 1 x LC Duplex Singlemode OS2-kabel Vezel: 9/125 m Zirkonia keramische ring met beschermkap Connector voor stroomvoorziening Hefboom voor uittrektafel Polariteit verwisselbaar Gedeelde buitenmantel Kabeldiameter: ca. Inbouwverlies 3 mm LS0H halogeenvrij Kleur: geel Kabellengte: ca. 3 m Systeemvereisten Eén vrije LC-duplexpoort Inhoud: Optische glasvezelkabel - EAN: 4043619850853 - Vendorcode: 85085

Lees verder

Product
 

Valueline Toslink, 3m

Deze digitale audiokabel met Toslink connectoren is geschikt voor het verbinden van een audioapparaat zoals een Blu-ray-, DVD-speler of spelcomputer met een versterker.- EAN: 5412810192199

Lees verder

Product
 

Compacte Schakelende Voeding Met Instelbare Uitgang 5 Tot 12 Vdc 42 W 3.5 A Max.

Kenmerken:- met 6 afneembare DC-connectors - gestabiliseerde uitgang, lage rimpel en storing - beveiligd tegen kortsluiting en overbelasting - zeer hoge efficiëntie en laag energieverbruik - uitsluitend voor IT-apparatuurSpecificaties:- voedingsspanning: 100-240 V~ 50/60 Hz 1.2 A max. - max. uitgang: 42 W - 4 instelbare uitgangsspanningen: 5-12 VDC max (5 - 6 - 9 - 12) - kabellengte: 1.50 m - afmetingen (L x B X H): 98 x 54 x 33 mm - gewicht: 200 g- EAN: 5410329711252 - Vendorcode: PSS6EMV29

Lees verder

Product
 

Brother TT 4000

Papierunit voor 4 x 520 vel op verrijdbare voetATTENTIE: Kan niet worden geplaatst onder een extra papierlade, maar uitsluitend direct onder het apparaat.- EAN: 4977766761055 - Vendorcode: TT4000

Lees verder

Product
 

Weerstand 10w 1e8 (10 st.)

Kenmerken:- toepassingen: TV, audio- en videoapparaten, computers, instrumentatie,...Specificaties:- vermogen: 10W - weerstandsbereik: 0.1E tot 18M (E12-serie) - werktemperatuur: -55°C tot +155°C - tolerantie: 5% - max. werkspanning: 250V- EAN: 5410329349707 - Vendorcode: RF1E8

Lees verder

Product
 

Het hele Magekko assortiment

 
Megekko is er voor iedereen die precies weet wat hij of zij zoekt. En ja, we zijn een beetje eigenzinnig. Bij Megekko koop je omdat je weet wat je nodig hebt, precies weet wat je belangrijk vindt en zelf weet hoe je alles aansluit en installeert.

Geen overeenkomende items gevonden